Adis99

Co by jste dali na Vánoce učitelkám…?

Jedna je naše třídní a jedna kterou neznáme a bude naší třídní na té akcičce jen pomáhat. Věk 30–4O let… Typ na dárek? (malý)…

Nejlepší odpověď
Drap

Celotřídní petici, v které uvedete, že nebudete při hodinách vyrušovat, a že se všichni budete zodpovědně učit. Myslím, že větší překvapení ještě nezažily.

Další odpovědi
hanulka11

Nikdy se učitelkám ,učitelům nic nedaválo …napište na tabuli přání hezkých svátků a přání do r. 2012 a myslím, že to je až až

SonsyMite

Učitelům se nic nedává! Ti se mají jen zlobit!

dudu

Přání krásných vánoc a hodně zdraví do nového roku, ovšem též tah k velmi vážné úvaze nad výsledky nedávných testů pátých a devátých tříd. Díky této výpovědi o znalostech svých žáků pak prostor k tomu, aby v dělné pohodě o prázdninách odhalily
skutečnost, že nezbytně musejí ve výuce nahradit memorování trapně obemýlaných znalostí šířením nejnovějších poznatků, které svoje žáky zaujmou a přinutí je plodit, alespoň dílem vlastní smysluplnné dedukce a myšlenky.

Děda Louda

Nůši meprobamátu.

lexx

Řádnou dovolenou do 15.01.2012.

lukas.zmizik

rakosku

Já svej třídní dam nejspiš nejakou bombonieru

anonym

Dejte jim koště a otevřete okno.