Co budete dnes podnikat?

Já jsem díky Goroušovi dostala chuť na pivo/jak se ptal kdo co pije/ Tak se půjdem s manželem projít a dáme si někde na zahrádce jedno,je docela pěkně,tak snad nezmrzneme.

Nejlepší odpověď
quentos

u nás na horách stále pošmourno, takže nejspíš dnešek opět strávím překládáním… leda by mě maminka vytáhla na procházku.

Další odpovědi
Gorouš

To je hezké, užijte si to.

Já dnes půjdu se taky trochu projít, ale bez toho pivěčka.

panenka

ted jsem se vrátila s procházky s rodinou a budu ještě dělat bábovku a žehlit.

Michal

Venčit psa,dívat se na televizi a číst si.

FOG

Prave jsem se vratil z prace a pivo jsem si taky dal.
Posledni dobou mi to tu pripada spis na nejakem chatu.
Rad se poucim a palecky nahoru davam za odpovedi,ktere pomahaji ostatmim a vim,ze jsou pravdive.