Co bude po zlaté?

Paní Annas položila otázku ohledně bodování,já se k tomu vyjádřila nebudu to tady už rozepisovat,ale jsem všetečka a nedá mi se nezeptat,když někdo chce tak strašně získat body a dosáhne zlaté hvězdy co bude pak,potom už není čeho dosáhnout,pak už je jen zlatý a šmitec nedostane žádnou medaili nemá kam pokračovat,jeho mamon hvězd skončil,příjde mi to absurdní se hnát za zlatým polem at jsem tam první a pak koukat na ostatní jak se zamnou belhají,no nevím jak to přesně vyjádřit ale tak to cítím
Doplňuji:
a jak už jste možná poznali stejně vám nedám pokoj,a budu zlobit svou všetečností

Nejlepší odpověď
aramah

Já si myslím,že dostat palec nebo hvězdičku je hezké.A nezlobte se ten kdo tvrdí že mu nejde o palce, tomu nevěřím.Protože když dostanu palec,je jasné že někdo si dal tu práci a přečetl si můj názor a to je přesně to ,o čem to je.Někdo je šikovnější a dokáže vyhledat vše co nabízí in.Tudíž tu nejde ani o to kdo má jaký IQ. Ale pouze o lidi,jak už jsem napsala bez lidí není nic…

Další odpovědi
annas

Buraku, po zlaté není nic. Zřejmě administrátoři nepočítali, že 10 000 bodů získá někdo poměrně snadno, jiný hůř. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil všem.

Přihlásila jsem se na Odpovědi už začátkem listopadu. Vy jste tadykrátce, ale i přesto se nebudu vracet do minulosti, snažím se na ni kvůli nepříjemnostem zapomenout.

Nebudu se opakovat, že já jsem vždy přála body nejen nováčkům, ale i ostatním. Opět se opakuji, cením si všech správných odpovědí, vždy je ocením. Líbí se mně i odpovědi vtipné, protože k takovým jedincům nepatřím.

Opět opakuji, kdyby mně záleželo na tom, abych byla první, odpovídala bych na všechno. Nejvíce mě těší, když mohu poskytnout informace ze svého oboru, případně i mail, že jsem dobře poradila. Neříkám, že všechno znám, ale snažím se podat správnou odpověď, i když odpověď jiného v určité oblasti může být lepší.

Na závěr jedna myšlenka. Proč je na světě tolik závisti? Proč místo toho, abychom druhým přáli štěstí, někdy aniž si to uvědomujeme, jim ho ve skutečnosti nepřejeme? A proč máme škodolibou radost z toho, když se druhému něco nepovede? Protože jsme na tom lépe než oni? – Nepostrádá to logiku?…

Doplňuji:
Zřejmě jsem neměla vůbec svůj názor vkládat či odpovídat na otázku. Někteří vůbec nepochopili…

Vedla mě snaha aspoň částečně vrátit charakter Odpovědím. Nezatracuji otázky diskuzního charakteru, ale přece existuje pro tyto odpovědi na ni rubrika Vložit diskuzní příspěvek …

Jahoda

Nepřišla jsem sem za honbou bodů, ale poradit, pomoct. Také jsem nad tím přemýšlela, že po Zlaté nic není, ale vlastně na tom vůbec nezáleží. Až budu mít Zlatou, zůstanu a budu radit dál. Až Vy, Buraku, budete mít Zlatou, jsem přesvědčena, že i nadále zůstanete 🙂 Pro něhoho je Zlatá přička cíl, pro někoho je to možnost, že si od Odpovědí odpočine a někteří tu zde radí „nonstop“. 🙂 Je to různé.

Většině uživatelů na Odpovědích tu o body nejde, ale …

ten který je

Bude platinová a potom diamantová.:-D
Ne to je legrace.Jsem přesvědčen že většině jde zde o nabytí informací,vědomostí a pomoci.Občas se vyskytnou i otázky odlehčeného charakteru,ale kvůli tomu bych se nezlobil.

Bumbes

Tady už se dá jedině použít osvědčené zemité přísloví:
Čím více se do lejna šťourá,
tím více smrdí!

Končím s debatou o palcích a „zláté“.
Už to začíná být nechutně protivné.

Jdu raději na zahradu vykopat česnek, než začne zas pršet…

fira

Já si myslím že tady jde hlavně o to poradit lidem.Člověk má mít radost z toho že pomohl druhým když si nevěděli rady a o to by mělo jít především.Hvězdy by měli být až na druhém místě.

led

Možno mu bude stačiť, že je najlepší.

PostApMan

Odpověď je jasná, po zlaté uživatel sníží aktivitu, není čeho dosáhnout → je tzv. u konce. (teď nemluvím o všech dávám příklad bodokopníka)

Mě osobně to zde baví, a upřímně – věřte mi nebo ne – o body mi zrovna dvakrát moc nejde (kolik mi chybi ke stříbrné…2900??No jéjé :) ) Jsem tu pro zábavu, ten hřejivý pocit když má někdo radost že jsem mu pomohl a vyjádří to „palečkem“,ema­ilem…atd. je taky skvělí.

PS.: dobrá, neřikám, že se mi nelíbí „palečky“ – potěší to, ale bodování jako takové bych klidně vypustil.

annas

PostAplMane, já jsem nepřestala odpovídat kvůli tomu, že jsem zlatá, vidět i z mého profilu, ale právě z těch důvodů, které jsem uvedla. Kropítko rovněž kvůli nespravedlnosti odešla, Panenka pokračuje stejně Qunetos, i když si občas udělá pauzu.