Avatar uživatele
Hamon

Co bude, až budou všechny otázky položeny a všechny otázky zodpovězeny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, zzzzz, Araxis, gagaga, Nazdar Bazar před 3853 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Taková situace nenastane. život přináší stále nové otázky. A kdyby, čistě hypoteticky, taková situace nastala, tak někteří by se ptali znovu na to samé, a jiný skupina by jim odpovídala, že už to tady bylo a že porušují kodex.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Stále je se na co ptát. Vše se vyvíjí, modernizuje. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Jednoduše zrychlím tempo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Z redaktorů se stanou bezdomovci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tato situace nemůže nastat, protože neustále přibývá informací a přibývá i lidí, ale i když se zvyšuje počet informací, které člověk získává , stále mu mnoho informací uniká a zde se je může dozvědět. Tak jako neexistuje v nějakém jazyku konečný počet slovíček, že by si někdo řekl tak, už umím všechna slovíčka a umím dokonale jazyk, tak není možné, aby někdo řekl, že umí všechno a že se nepotřebuje ptát. Záleží ale, na co se člověk ptá? Mnohé otázky vypovídají o autorovi a jeho způsobu myšlení, jeho vzdělání a pod. Některé otázky jsou zajímavé, přínosné, poučné, jiné jsou indiskrétní a některé jsou dosti záludné, rafinované. Možná jsou i ijiné kategorie, ať si to každý posoudí podle sebe. Pokud by ale nastala situace, že by byly všechny otázky položeny a zodpovězeny, znamenalo by to, že člověk se už netouží nic dozvědět, že nechce s nikým mluvit. To by byl začátek konce lidstva. Neboť ztratí li člověk zvídavost, ztratil sám sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kat ka Suky

Budeme muset polazet deb**** otazky jako napriklad: bude prase litat kdyz ho skrizim se slepici
Doplňuji:
S vrabcem…

Upravil/a: Kat ka Suky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek