Gus_Fring

Co berete jako normální výšku pro muže i ženy?

Kolik centimetrů je podle vás normální výška pro muže a ženu?

Nejlepší odpověď
orwell

U žen bych to viděl na 160 až 175cm, u mužů tak 170 až 185 cm.

Další odpovědi
elkon

Těžko říci, asi každý bude stát za tou svou, pokud není extrémně malé postavy. Řekl bych tak od 175cm pro chlapa a od 170cm pro ženy. Mě vyhovuje mých 182cm.

Kepler

Pro muže tak okolo 180 cm, ženy o 10 cm níž. Vše ale závisí na vkusu jednotlivce.

Drap

To je snadné. Normální výšku má každý, který má stejnou jako já. Ti co jí nedosáhnou jsou malí a ti co ji překonají jsou velcí.

Kelt

Na jednu stranu souhlasím, ale na druhé straně je to v každé zemi jiné.

Hlada

Normalita není věc osobního názoru. Vyhodnocuje se z Gaussovy křivky.