bobrik

Co asi prožívá maminka, když zabíjí své vlastní děti? Dá se to nějak pochopit? To je předen, jako něco osud?

Nám co žijem, se naštěstí tohle nestalo. Opravdu to je síla. Kde se vzala? Maminky přeci nezabíjejí? Nepochopitelno!

Nejlepší odpověď
quentos

obyčejně se nachází buď ve stavu nepříčetnosti, nebo pod vlivem tzv. laktační psychózy. Odpovědí na otázku tedy je, že neprožívají nic, neboť v tu chvíli nevědí / neuvědomují si, co činí.
To ovšem bohužel nic nemění na nepochopitelnosti tohoto činu, v čemž máte máte naprostou pravdu.