ivo xxx

Co a od koho kupují Ukrajinci ?

Co si kupují Ukrajinci za darované miliardy a od koho, kdyby to byli přátelé tak jim snad poskytnou pomoc zdarma jako Češi ?

Odpovědi
Filip84

To se ptáš špatně, to se ptej jich.

Na Ukrajině? Si to rozdělí „strejčkové“, ne? Proboha! 🙂 Ukrajina je opravdu země neomezených možností.

paul1

Někteří se vrací a platí za zboží na Ukrajině .. A ty velké peníze – miliony a miliardy slouží na nákup zbraní, nábojů výstroje, menáže pro manšaft atd. Možná i na platy vojáků.

Filip84

Proč se ptáte, pořád dokola, na nějaké dílčí body? Vždyť je to podle stejného mustru, pořád dokola:

I. Teď je čas UA rozbít, tak se UA rozbíjí. To jde najít i „mezi řádky“ officiální propagandy, že ukrajinská armáda dělá všecko možné a nemožné, aby byly co největší škody: bojuje uprostřed obytných čtvrtí, atp.

Dokud dlí čas UA rozbít, je třeba dát ukrajinským „strejčkům“ „všimné“, aby, až bude ukončen čas UA rozbít, tak si „strejčkové“ „všimli“, že Ausgerechnet tato naše firma je „nejlepší“, aby jim tam postavila Kinderscheißes­pielplatz, nebo Krankenhaus, nebo, prostě a jednoduše: stavbu. Jak jinak by si, asi, „strejčkové“ správně „všimli“, když by neobdrželi náležité „všimné“?

II. Až prasečí hlavy rozhodnou, že už je UA dost rozbitá, tak Zelenskiy dostane Befehl: „ty se domluvíš!“ A Zelenskiy uposlechne „moudré rady“ (jinak by byl uposlechnut, nebo by „dobrovolně“ odešel, nebo by byl odejit, nebo tak něco), a se s RF domluví. Jestli bude UA stejná, větší, nebo menší, to máš jedno: pořád je dost velká na to, aby bylo v čem tunelovat, nebo pardon, přesněji: do čeho investovat.

No, a pak to přijde: UA potřebuje „více demokracie“, takže potřebuje ta hřiště pro dětskou verbež za milliony, potřebuje pobočky Lidlu, a tak vůbec – všeobecně.

Co je na tom, proboha, k nepochopení?