jenda cenda

Cizí lidé mi na Facebooku nemohou poslat žádost o přátelství. Nevíte, kde by mohl být problém?

lidé, kteří se mnou nemají ani jednoho společného přítele, mi nemohou poslat žádost o přátelství
V soukromí mám nastaveno, že mi žádost o přételství mohou odeslat „všichni“
Nevíte, kde jinde by mohl být problém?

Odpovědi
elkon

Víš co znamená slovo přítel? Určitě to není každá cizí osoba. To jen přiblblej Facebook vymyslel.

Lgee

Nová ochrana Facebooku proti spamu?

ivzez

Jaký věk jste uvedl ve svém profilu?
Facebook více chrání nezletilé.

dvanáctka12

V nastavení soukromí to jde nastavit https://www.fa­cebook.com/hel­p/273948399619967/?hel­pref=hc_fnav

Klaproth

K čemu by ti bylo přátelení s cizími lidmi?