petka.s

cítite tu ženskou sílu?

Nejlepší odpověď
elkon

Nauč se položit dotaz.

Další odpovědi
da ny

Copak?
Spadla Vám maska? (Psychologie)
https://nakla­datelstvi.por­tal.cz/casopi­sy/psychologie-dnes/100172/najdete-svou-zenskou-silu

Rokio

Nerozumím otázce.

Nemáš na mysli, že trollové zde už nejsou pouze muži (jako to bylo dříve), ale i osoby něžného pohlaví?

led

V aj napriek presile mužskej sily na tejto stránke vidno tu aj nielen ženskú silu, ale aj silu mnohých ďalších 90+ (fiktívnych) pohlaví.

petka.s poznámky k forme otázky si nevšímaj. Jednoducho „páni tvorstva“ nemusia pochopiť stručnú otázku, keď nemá v sebe vysvetlenie pre menej chápavých.

Skús pre nich svoju otázku trochu vysvetliť, aby pochopili. 🙂 😁

Filip84

Vzala jsi si prášek? 🙄

No, to je jedno, jestli jsi si vzala, nebo ne. Jestliže ano, bylo to málo.

Tak: vem si prášek! 🤪

Tak: blaho a bratrství, občanko! 🙄🤪

Drap

Někdy až moc.

zjentek

Pětka já umím zavřít oči, nadechnout se a živě si představit její zdroj, easy! 🤪😍