zjentek

Cítíte se blaženě, když nastane novoluní?

Pokud ne blaženě, ale jinak, tak jak se cítíte, když novoluní nastane?

Odpovědi
Kelt

Nesleduji zda je úplněk nebo novoluní, ale když poznám nové ženské lůno, tak mne to blaží.

schranka

Mám raději úplněk. Novoluní nevnímám.

karminos

Ano. Novoluní je totiž rozpor mezi snem a realitou a Je to začátek nového lunárního cyklu, který přináší velké množství energie.

da ny

Ne, necítím se blaženě. Naopak.
Půsty mi nevyhovují.
Zatímco úplněk údajně působí silněji na naše tělesné zdraví, novoluní ovlivňuje naši mysl.
Úplněk zvládám častěji v pohodě. Jemnější NOV, se mnou více „mává“ (probdělá noc), „…cyklus Měsíce, nový projekt, nový úkol, nový vztah, nové výzvy.“
https://ukocou­radoma.cz/novo­luni/