RazorX1

Čínština,Portu­galština nebo Španělština?

Který z těchto jazyků si mám vybrat? :D
vyberte odpověd v anketě a napište jako odpověd důvod proč tamten jazyk :p

Odpovědi
Hamon

Čínština

Nesovnatelně větší potenciál.

Beer4Real

Čínština

Čína má skvělou ekonomiku, velký pracovní trh, pokud se to naučíš perfektně můžeš najít v budoucnu uplatnění ;)

Melkor

Čínština

Protože čínsky mluví nejvíce lidí.

Poklička

Čínština

jezdkyně548

Čínština

Hamon

Víš, že existuje kouzelné slovíčko? A tím nemyslím abrakadabra.

RazorX1

Které kouzlo máš na mysli? Na zahnání moskomorů? To je Expecto Patronum

Jestli si myslel slovíčko „prosím“ tak se omlouvam zapoměl sem to napsat. Jen že mám trochu toho hodně na dnešek tak :)

Psychotic

Buď v pohodě, tady se neprosí. Nežádáš totiž laskavost, lidé odpovídají, protože sami chtějí odpovídat.

Hamon

Opravdu se tu neprosí? Tento zákaz mi nějak unikl…

Psychotic

Tak teď to víš. Otázky se tu mají formulovat stručně, psaním „prosím“ plýtváš časem svým i těch, kteří to čtou.

Hamon

:D