sofid

Činčila trošku nakousala kabel od televize..

Zdravím, mám takový menší problém, moje činčila poslední dobou začala okusávat kabel od televize (jen od TV od set-toboxu vubec i když je hned vedle kabelu od TV) kdysi si ho vubec nevšímala jen očuchala a odešla ale poslední dobou ho trošku obkousala (okusala ten černý povrch) bojím se že to činčile může nějak ublíži jestli ne vůbec zabít! TV ale jde bez problému. Nevíte co by se mohlo stát (může dojít ke skratu?, nejde to nějak improvizorně opravít třeba černou lepící páskou nebo nějak jinak??) Děkuju za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
badisko

staci elektrikarska paska …a oblepit to polud jde o zbytek kabelaze tak bych ji nejak sickovne zamaskoval…

Další odpovědi
Drap

Pokuid je to přívodní kabel, tak může dojít ke zkratu, i třžeba k zabití činčily. Lze kabel omotat páskou, pokud neni poškozen, tak jakoukoli, nebo jej třeba navléci do gumové hadice.

zjentek

jo, může, dostane proudem a je po ní, okamžitě přívodní kabely zabezpečit, aby k nim neměla přístup ,)