pn65

Čím zalepit drobné dírky po kamínkách v plášti cyklo kola?

Chtěl bych tyto dírky zalepit normálním chemoprenem, ale nevím, jestli to bude dost účiné.

Máte s tím někdo zkušenost? Doufám, že není nutné hned kupovat nový plášť.

Odpovědi
dr.luha

Mírně zaschlý,hustý chemopren v plechovce naředím ředidlem 6005. Tím získává lepidlo schopnost perfektně držet na gumě. Používám i k lepení duše, protože original lepidla nestojí za nic. Ty vaše dírky bych ještě asi podlepil vystřiženými kousky ze staré cykloduše.