Drap

Čím vším , a kde, se platilo před zavedením peněz ?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu, najdete celou historii platidel od výměnného obchodu přes zlato, mince, papírové peníze a bezhotovostní placení.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:RXaf­LjUNXnIJ:alger­non.webzdarma­.cz/svet/plati­dla/historiepla­tidel.htm+his­torie+platidel&cd=1&hl=­cs&ct=clnk&gl=cz&sou­rce=www.google­.cz

Další odpovědi
anonym

Pravěku se platilo třeba pazourky.V číně hedvábím,někde jinde kořením.Je toho mnoho.

Reuef

tak třeba slovo „platit“ vzniklo od toho že se u nás dřív platilo kusy plátna :)

elektrikář

V Africe se také platilo otroky