Kepler

No, hlavou to nebylo. Lidi, zvláště ti mladí, často podceňují nebezpečí, nebo je ignorují. Často ani o nich neví, protože do přírody se dostávají zřídka a dávají přednost brouzdáním po netu. To je naprosto nepoužitelná generace.

Další odpovědi
JežíšKristus

Otázkou je, proč se takoví lidé zachraňují. Na tohle platíme daně? Aby se zachraňovali absolutní idioti?

ten který je

To mě nepřekvapuje.Po­dobných lidí je více.Na vlastní oči jsem viděl sličnou blondýnu v lodičkách na podpadku jak chtěla slézat se svým přítelem lom Velká Amerika v Českém krasu.Je to nebezpečná lokalita,kde tragicky zahynulo mnoho trampů a lehkovážných návštěvníků.
https://www.ku­dyznudy.cz/ak­tivity/cesky-grand-canyon-velka-amerika

zjentek

dOKUD MÁŠ POHON (JOINTA), TAK TO CELKEM ŠLAPE. Takový motor ovšem brzy spadne.

Tabea

Zmrzlým zadkem.

Kelt

Asi se řídí velikostí bankovního konta, nebo platem. Bohužel o přírodě a změně teploty neví nic. No včera zachránili nějaké dva, kteří zabloudili. Tady by měli udělovat Darwinovu cenu.

ivzez

Ti z odkazu nejspíš těmi teniskami…

Emefej

Nemyslí! Tohle není výstřelek poslední doby, podobní blbci se na horách pohybovali vždy, ale tehdy se to neřešilo na internetu. Osobně jsem podobné exoty potkal při sestupu z Bystré lávky k Capiemu plesu ve Vysokých T. někdy koncem sedmdesátých let minulého století.

Ametyst

Nejspíš uvěřili na pohádku o globálním oteplování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Ono by to mělo nahrazovat přirozený výběr (viz též ony Darwinovy ceny), bohužel se vždycky najde někdo, kdo tomu přirozenému výběru zabrání…