Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No, hlavou to nebylo. Lidi, zvláště ti mladí, často podceňují nebezpečí, nebo je ignorují. Často ani o nich neví, protože do přírody se dostávají zřídka a dávají přednost brouzdáním po netu. To je naprosto nepoužitelná generace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JežíšKristus

Otázkou je, proč se takoví lidé zachraňují. Na tohle platíme daně? Aby se zachraňovali absolutní idioti?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

To mě nepřekvapuje.Po­dobných lidí je více.Na vlastní oči jsem viděl sličnou blondýnu v lodičkách na podpadku jak chtěla slézat se svým přítelem lom Velká Amerika v Českém krasu.Je to nebezpečná lokalita,kde tragicky zahynulo mnoho trampů a lehkovážných návštěvníků.
https://www.ku­dyznudy.cz/ak­tivity/cesky-grand-canyon-velka-amerika

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

dOKUD MÁŠ POHON (JOINTA), TAK TO CELKEM ŠLAPE. Takový motor ovšem brzy spadne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tabea

Zmrzlým zadkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Asi se řídí velikostí bankovního konta, nebo platem. Bohužel o přírodě a změně teploty neví nic. No včera zachránili nějaké dva, kteří zabloudili. Tady by měli udělovat Darwinovu cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ti z odkazu nejspíš těmi teniskami…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nemyslí! Tohle není výstřelek poslední doby, podobní blbci se na horách pohybovali vždy, ale tehdy se to neřešilo na internetu. Osobně jsem podobné exoty potkal při sestupu z Bystré lávky k Capiemu plesu ve Vysokých T. někdy koncem sedmdesátých let minulého století.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nejspíš uvěřili na pohádku o globálním oteplování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
cochee

Ono by to mělo nahrazovat přirozený výběr (viz též ony Darwinovy ceny), bohužel se vždycky najde někdo, kdo tomu přirozenému výběru zabrání…

před 1164 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek