odpovídámež

Čím to, že i v nejlidnatější místnosti lidé náhle ztichnou, nemají jakoby co říct většinou večer kolem 20:20 hodiny?

Čím to, že i v nejlidnatější místnosti lidé náhle ztichnou, nemají jakoby co říct většinou večer kolem 20:20 hodiny? Je k tomu důvod?

Nejlepší odpověď
dudu

Není to tím, že tehdy pravidelně končí zprávy televize Nova a lidé po jejich vyslechnutí na chvíli ztuhnou a oněmí úžasem nad dalšími kousky naší politické garnitury?

Další odpovědi
mosoj

Já nevím jak ty ale já ztichnu tak v 01:00 – 02:00. Pak jsem zticha až do rána.

WeeBear

Nemůžu si pomoct, ale pokud někdo ztichne tak brzo, tak je něco zle. V tuto dobu máý společnost teprve ožívat. Nemluvě o to, že pochybuju, že každý kouká na hodiny.

Rocker

My se většinou bavíme skoro do rána:-)