BANAN93

čím to ůže být ????

mozzila firefox mi dost často „neodpovídá“ (zamrzne) mám internet active od O2 40MB
4GB ram DDR3
HDD 1tera 7200 otáček (zaplněno asi 600giga) – HDD se mi zdá jako nejvíc pravděpodobný – protože to začalo když jsem dělal defragmentaci a nedokončil jí

Stává se to když třeba vyjedu z nějaké hry a chci jít hned na internet tak to třeba 2 minuty dělá hariky a pak už to zase funguje dobře

Nejlepší odpověď
Bedy

Já bych se na to koukl přes Hijackthis, kdo ví, co tam všechno je pospouštěného nebo nastanevého…
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Defragmentaci doporučuji dělat tak každých 14 dní nebo aspoň jednou za měsíc, a to buď programem Defraggler nebo Windowsáckým Defragmentace dis­ku.

CCleaner bych taky doporučil – jednou za týden nebo aspoň jednou za 14 dní doporučím vyčistit disk i registr.

Při instalaci odmítněte Google Chrome/Toolbar!

Další odpovědi
anonym

Taky mi to dělá. Zkus třeba ccleaner a hned po vypnutí mozily ti to napíše, že bude přeskočeno, jelikož není zavřená. Takže chvíli trvá než mozila ukončí proces.
Ale dvě minuty to ne.