Avatar uživatele
BANAN93

čím to ůže být ????

mozzila firefox mi dost často „neodpovídá“ (zamrzne) mám internet active od O2 40MB
4GB ram DDR3
HDD 1tera 7200 otáček (zaplněno asi 600giga) – HDD se mi zdá jako nejvíc pravděpodobný – protože to začalo když jsem dělal defragmentaci a nedokončil jí

Stává se to když třeba vyjedu z nějaké hry a chci jít hned na internet tak to třeba 2 minuty dělá hariky a pak už to zase funguje dobře

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Já bych se na to koukl přes Hijackthis, kdo ví, co tam všechno je pospouštěného nebo nastanevého…
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Defragmentaci doporučuji dělat tak každých 14 dní nebo aspoň jednou za měsíc, a to buď programem Defraggler nebo Windowsáckým Defragmentace dis­ku.

CCleaner bych taky doporučil – jednou za týden nebo aspoň jednou za 14 dní doporučím vyčistit disk i registr.

Při instalaci odmítněte Google Chrome/Toolbar!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Taky mi to dělá. Zkus třeba ccleaner a hned po vypnutí mozily ti to napíše, že bude přeskočeno, jelikož není zavřená. Takže chvíli trvá než mozila ukončí proces.
Ale dvě minuty to ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek