Banán94

Čím to je, že se rychle udělám?

S přítelkyní se ted milujem 2× nbo 1× do týdne, protože jsem dostal jinej byt, kde platim menší najem, takže se tolik nevidame, a když na to dojde, tak mam orgasmus do pul minuty. Není to tim že se na sex moc těším a nebo že mě strašně vzrušuje? Nebo to je tim ze to Děláme po tmě, páč ve dne to milování vydrží dýl. Proto potrebuju pomoc jak na to.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tma by neměla být „rychlejší“ neboť chybí vizuální podnět. Ve dne hraje svoji roli stud. Takže si rozsviťe lampičku. Uč se sebeovládat a trochu zklidnit, zmírnit pohyby a dělat pauzy. Vše nemusí být stylem hrrr na ně!!!

Další odpovědi
Arne1

Tak se napřed udělejte s partnerkou při předehře (například 69) a po chvíli ti to půjde podruhé a bude to trvat déle

Gestas

Zaprvé: Píchat někoho, s kým nejsi ve svátosti manželství, je těžký hřích.
Zadruhé: Častý sex/masturbace zvyšuje výdrž a naopak, možná je pes zakopaný v tom, že jsi to předtím dlouho nedělal (což je ale jedině správně).

Altair-AC

Gestasi ,já tě nerozumím.Ty píšeš ,že díky časté masturbaci se zvětšuje výdrž onoho jedince ,což je prý správně a pak píšeš ,že když to dlouho předtím nedělal ,že je to taky správně.Tomu opravdu nechápu a nerozumím.

Gestas

Altair-Ac
Nikde nepíšu, že dlouhá výdrž je správně (ale zároveň na ní není nic špatného). A sexuálně abstinovat je jedině dobré.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Technická: píchá se do ledasčeho – i do lidí. Nožem třeba. ;) :D