Avatar uživatele
Banán94

Čím to je, že se rychle udělám?

S přítelkyní se ted milujem 2× nbo 1× do týdne, protože jsem dostal jinej byt, kde platim menší najem, takže se tolik nevidame, a když na to dojde, tak mam orgasmus do pul minuty. Není to tim že se na sex moc těším a nebo že mě strašně vzrušuje? Nebo to je tim ze to Děláme po tmě, páč ve dne to milování vydrží dýl. Proto potrebuju pomoc jak na to.

Zajímavá 0 před 2302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tma by neměla být „rychlejší“ neboť chybí vizuální podnět. Ve dne hraje svoji roli stud. Takže si rozsviťe lampičku. Uč se sebeovládat a trochu zklidnit, zmírnit pohyby a dělat pauzy. Vše nemusí být stylem hrrr na ně!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Tak se napřed udělejte s partnerkou při předehře (například 69) a po chvíli ti to půjde podruhé a bude to trvat déle

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gestas

Zaprvé: Píchat někoho, s kým nejsi ve svátosti manželství, je těžký hřích.
Zadruhé: Častý sex/masturbace zvyšuje výdrž a naopak, možná je pes zakopaný v tom, že jsi to předtím dlouho nedělal (což je ale jedině správně).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Altair-AC

Gestasi ,já tě nerozumím.Ty píšeš ,že díky časté masturbaci se zvětšuje výdrž onoho jedince ,což je prý správně a pak píšeš ,že když to dlouho předtím nedělal ,že je to taky správně.Tomu opravdu nechápu a nerozumím.

Upravil/a: Altair-AC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Gestas

Altair-Ac
Nikde nepíšu, že dlouhá výdrž je správně (ale zároveň na ní není nic špatného). A sexuálně abstinovat je jedině dobré.

před 2301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Technická: píchá se do ledasčeho – i do lidí. Nožem třeba. ;) :D

před 2301 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek