JežíšKristus

Čím to je, že se hnutí ANO propadlo na 8,5 %?

PirStan na 30 %, podle nového průzkumu.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/studentske-volby-drtive-vyhraly-koalice-pirstan-nakonec-tesne-prvni-175129

Nejlepší odpověď
marci1

Tento průzkum je „cvičný“. „Volili“ cvičně studenti. 🙂

Další odpovědi
tvaruzekcz

Ukazuje se moudrost a zkušenost mladých, kteří žádné zkušenosti nemají a moudrost ještě nestačili nabrat… A pak vylezou ze školy a dostanou facku života. 20 hrubého a garsonku za 3 miliony :)

led

Je to len jeden z mnohých pohľadov na súčasnosť. Každý prieskum je ovplyvnený pohľadom prieskumníka.

Ametyst

K mládí patří radost, bavit se a užívat si života. Tyhle děti jen na chvilku předstíraly dospělé zájmy.

Alesh

🙂
Jen mám obavy, že až ti nadšení studenti ohnout hřbet, resp. bude jim hřbet ohnut, tak že zblbnout, a začnou spoléhat a tleskat milodarům nějakého barona, který za ně „všechno vyřeší“.

Kepler

Nepropadlo, výzkum probíhal jen mezi studenty, takže není reprezantivní a statisticky je bezvýznamný. Kdyby výzkum probíhal mezi zaměstnanci Agrofertu, hodně by se přiblížil sto procentům. Normální předvolební machinace a pokus o manipulaci..

zjentek

Jde o mimikry, ANO má republiku v kapse!

Hlada

Nebyl to reprezentativní výběr. Byli vyloučeni senilní voliči.

Cvrčák

Zavádějící otázka! Je to „jen“ průzkum mezi studenty. Nicméně je příjemné osvěžení vidět ANO na těchto procentech, co už je méně příjemné, je 30 % pro progresivní levici.

Viktorie II.

Co kdybyste se podíval do archívu z roku 2017, kdy Piráti u studentů vyhráli a jak dopadli? Je to kampaň.

mosoj

Nejlepší průzkum budou volby.

zjentek

Keplere, doufám že chápu správně, že takový průzkum byl brutální a zákeřnou manipulací PROTI hnutí ANO.

Kepler

Jistě, srandisti kopají nožičkama.

JežíšKristus

Studenti, a už jsou zapleteni v takových machinacích… ☹