eRko007

Čím to je že mi prohlížeč hlásí k něčemu že mam instalovat Adobe kdyz ho mám?

Myslím Adobe Flash Player,instaloval jsem ho znovu a pořád to samý mi prohlížeč hlásí :( děkuji

Odpovědi
Hamon

Zkus nainstalovat z oficiálních stránek aktuální verzi.
Mimochodem, jde opravdu o Adobe Flash Player? Nesnažíš se nainstalovat nějaký malware, který se za Flash Player vydává? ;)

ivzez

Nestačí Flash player nainstalovat, je potřeba jej i povolit
a povolit javascript – bez něj fungovat nebude.

Ale na většině stránek o nic nejde,
obsah bývá dostupný i bez javascriptu a bez přehrávače
(obojí vyžadují hlavně reklamy).

Míním běžné internetové stránky,
nikoliv herní apod.

eRko007

Já se snažim naisntalovat pravej flash player :D

arygnoc

treba asi aj plugin do prehladača.

zasa otázka nekonkrétneho typu.
aký mate prehliadač (názov, verzia), aký flash player tam tlačíte (verzia, zdroj)?

čo tak napísať rovno hlásenie prehliadača (zvyčajne v tom hornom „žltom pásiku“?

Hamon

OK :)
Flash Player má několik typů instalace. Je potřeba zvolit tu podle prohlížeče. Jestli ani potom to nepůjde, pak ho zkus úplně odinstalovat (pokud bude instalovaných víc komponent, pak všechny) a instalovat znovu.