_Bůh_

Čím si vysvětlujete neutichající podporu Čechů vůči současné české vládě?🇨🇿

Být volby dnes, tak pan premiér Petr Fiala opět zvítězí. Evidentně dělá svoji práci dobře. 👍
Sláva České republice! 🇨🇿👍🇨🇿

Nejlepší odpověď
Rocker

Zrovna včera byl na Novinkách článek o tom,že podle průzkumu by volby vyhrálo ANO.
Záleží na tom,kdo průzkum dělá a koho se ptá.
Moji podporu tahle vláda rozhodně nemá…

Další odpovědi
Drap

A ty tomu věříš? Záleží na tom koho se ptáš a jak se ptáš Zeptej se běžných lidí na ulici a nebudeš se stačit divit.

ten který je

Bude to zcela určitě tím,že Fiala vyslal jasný signál.😛

Ametyst

Masmedia vyrábějí paralelní svět.

Kryšpín

Je to nejlepší vláda bude šetřit.

Pepa25

Tento průzkum ukazuje podivně vysokou podporu ANO (28,5%) a komunistů (2%).

Kajoch

Ten který je : a ještě u toho žertovně neustále mával rukama😄

Drap

Příspěvek smazán administrátorem.

_Bůh_

Drápík: Jasně, v Česku ty průzkumy vždycky odpovídají výsledkům. A odpovídá to i skutečným výsledkům posledních voleb. 😄😄