sejtanka

Čím se smysl lidského života liší od života jepičího?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu,najdete vyčerpávající odpověď na stejnou otázku.

Zdroj: http://www.sas­pi.cz/dila/12970-jepici-zivot

Další odpovědi
dědapetr

Žádným u obou je zrod ,žívot a smrt.

arygnoc

Nškdy ničím, pouze se rozmnožit (viz jisté menšiny, [nejsem rasista, jsem realista]).

quentos

smyslem lidského života je milovat se a množit se, u jepice jenom to množení, zbytek jsou instinkty. Někomu na realizaci lásky ani těch sedmdesát let nestačí a přetrvá až do záhrobí.

franku

Ničím,předat geny je to nejdůležitější,

poa.li

Smysl se myslím neliší, přestože jej neznáme… Liší se míra smíření a naplnění..