Paetur

Čím se lišíte od ostatních?

Čím se liší Češi od ostatních národů, kultur, zde již dnes zaznělo.
Čím se však lišíte vy osobně od ostatních lidí? Nemám na mysli detaily, ale vaše největší odlišnosti.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chodím na tento web. Pokud je mi známo, nikdo z mého okolí tak nečiní.

Další odpovědi
quentos

Toho je… vždycky jsem ze stáda „vyčníval“ řadou věcí už od školy a pro spolužáky to byl důvod k posměchu.
Mnoho z toho už tu bylo řečeno – chozením na tento web, rodným číslem, názory, jednáním… dále např. hraju scrabble na poměrně vrcholové závodní úrovni; přeložil jsem knihu; překonal jsem těžkou nemoc, díky čemuž jsem dnes schopen relativně normálně žít a pracovat. Rád čtu knihy, což už taky dnes moc lidí nečiní. Našlo by se toho ještě dost.

gecco

Jak od koho…
😉
Od holek, například, se liším dost výrazně…
😉

dudu

V podstatě zapadám do stáda, jen v cizině mě domorodci kvůli mému exteriéru často považují za turistu z Německa.

klumprt

Mám zcela unikátní rodné číslo.

ivzez

Názory a jednáním.

Sebtana

Nosíme v sandálech ponožky.

marci1

Asi tím, že se nenechám nikým manipulovat. Nejsem „ovce“, ale samostatně myslící „ovečka“. 🙂

gecco

Dudu – to máš dobrý…
Mně v Egyptě tamní ´nadháněči´ oslovovali rusky – a pak se divili, že reaguju nepřívětivě…
😉

dudu

Ani bych neřekl. O to více pak musím smlouvat abych ty ceny pro Němce poněkud zredukoval. Oni si mě však pletou i našinci. Loni jsme pobývali v Mariánkách. Už po pár dnech jsem ze zlosti na oslovení v němčině zásadně personálu odpovídal rusky.

bolak

Počkej 20 let a s Němcem už si tě nikdo plíst nebude, ty už budou vypadat jinak a navíc budou mluvit turecky 🙂