Avatar uživatele
Paetur

Čím se lišíte od ostatních?

Čím se liší Češi od ostatních národů, kultur, zde již dnes zaznělo.
Čím se však lišíte vy osobně od ostatních lidí? Nemám na mysli detaily, ale vaše největší odlišnosti.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, bolak, marci1 před 2557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Chodím na tento web. Pokud je mi známo, nikdo z mého okolí tak nečiní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Toho je… vždycky jsem ze stáda „vyčníval“ řadou věcí už od školy a pro spolužáky to byl důvod k posměchu.
Mnoho z toho už tu bylo řečeno – chozením na tento web, rodným číslem, názory, jednáním… dále např. hraju scrabble na poměrně vrcholové závodní úrovni; přeložil jsem knihu; překonal jsem těžkou nemoc, díky čemuž jsem dnes schopen relativně normálně žít a pracovat. Rád čtu knihy, což už taky dnes moc lidí nečiní. Našlo by se toho ještě dost.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Jak od koho…
😉
Od holek, například, se liším dost výrazně…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V podstatě zapadám do stáda, jen v cizině mě domorodci kvůli mému exteriéru často považují za turistu z Německa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mám zcela unikátní rodné číslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Názory a jednáním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sebtana

Nosíme v sandálech ponožky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Asi tím, že se nenechám nikým manipulovat. Nejsem „ovce“, ale samostatně myslící „ovečka“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Dudu – to máš dobrý…
Mně v Egyptě tamní ´nadháněči´ oslovovali rusky – a pak se divili, že reaguju nepřívětivě…
😉

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Ani bych neřekl. O to více pak musím smlouvat abych ty ceny pro Němce poněkud zredukoval. Oni si mě však pletou i našinci. Loni jsme pobývali v Mariánkách. Už po pár dnech jsem ze zlosti na oslovení v němčině zásadně personálu odpovídal rusky.

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Počkej 20 let a s Němcem už si tě nikdo plíst nebude, ty už budou vypadat jinak a navíc budou mluvit turecky 🙂

před 2555 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek