dust8

Čím se liší obnova do továrního nastavení ve Windows 10 od přeinstalace systému Windows 10?

Odpovědi
postcd

já mám za to, že je to vysvětlené na té samé stránce, po tom, co si zazálohujete všechna dat o která nechcete přijít na externí disk, můžete vyzkoušet uvedení do továrního nastavení, to by snad mělo uchovat vaše data jako jsou Dokumenty, Fotografie, Hudba apod. Pokud to nepomůže tak bych zvolil přeinstalaci. Kdybyste opsal přesně ty texty které počítač ukazuje a dal je do internetového vyhledávače a opatřil to uvozovkami (pro vyhledávání přesně fráze), asi byste se dozvěděl detaily.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.