Kajdamajda

Čím se liší masajové od italů?

myslím třeba ve zvycích a tak jídlo
Doplňuji:
mowlo :DDD já ani nestojím o to, bý zlatým OK??? je mi jedno co si o tom myslíš a moje dotazy nech bej … píšu sectopis, tak jsem se jenom chtěla přiučit, jak to vidím ostatní svejma očima -_-

Nejlepší odpověď
anonym

Italové se od Masajů liší zhruba stejně, jako od Inuitů…
___
Dneska ses ptala, zda je poctou obdržet odpověď od „zlatého“ – věz, že pokud budeš psát takto ´úmyslně pitomé dotazy´, nebudeš zanedlouho dostávat odpovědi žádné!

Další odpovědi
Drap

T=měř ve všem. Od vzhledu přes oblékání, způsob života ,víru i jídlo.

Hamon

Masajské ženy si do pusy dokáží strčit celý talíř, Evropané si ho krájí na dvanáct kousků (pizza).
Teda, doufám, že to dělají i masajové – http://www.li­deazeme.cz/fi­les/imagecache/dus­t_activegalle­ry_big/files/u­pload/story_pres­s/1901/021_002_jpg_490e­ee3c67.jpg

anonym

Shlédni film Bílá Masajka a rozdílů uvidíš habakuk.

Kelt

Většina Italů mluví italsky, u Masajů to tak asi nebude, že. Co jedí Italové, kde žijí a co Masajové. Nebude to někde na internetu? Jaké náboženství vyznávají Italové a jaké Masajové. Oblékají se stejně? A když se vydáváš za Masajku, tak bys měla vědět, jaká je. Já se také nevydávám za mimozemšťana.

Emefej

Masajové obvykle bývají tmavší a vyšší než Italové.