LucyOnTheSky

Čím přilepit dlaždice

Prosím, poraďte, čím přilepit 2 odpadlé obkládačky v kuchyni na panel, aniž bych musela kupovat kýbl lepidla?
Doplňuji:
Tímto doplňuji: Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
brillant

použil bych „Lepidlo na obkladačky 24A“ prodává se i v menším balení (310 ml)

Další odpovědi
badisko

nemusite kupovat kybel lepidla…v baumaxu koupite opravdu malej asi 0,5 Kg lepidla na dlazdice popripade maji i stavebni lepidla v tubach…
Doplňuji:
popripade odchytit zedniky na stavbe a pozadat je o trochu cementu…coz bude ale v zime asi dost obtizne…

Drap

Je celá řada vhodných lepidel i v tubách. Poradí každá prodejna stavebnin.

Mc Merkurion

lepidlo se prodává i v malém balení,jinak stačí cement,a ten se dá sehnat trocha i se prodává malé balení

mosoj

Samozřejmě lze přilepit čistým cementem (stačí od stavebníka dvě hrsti) rozmíchaným na kaši. Dříve se to jinak nedělalo. Pokud se pro to rozhodnete, tak upozorňuji, že v tomto případě je třeba před tím obkladačku namočit na nějakou dobu ( cca 30min) do vody.
Jinak vám cementová kaše okamžitě po nanešení na obkladačku zhoustne tak že to nebude kaše, která se dá vytlačit. Tím pádem obkladačku nepřimáčknete.

U lepidla se to nedělá !!! naopak je žádoucí aby byla obkladačka suchá.