zjentek

Čím pije slon?

To je zajímavý, že se na to tady ještě nikdo nezeptal, jako by to snad bylo všem úplně automaticky jasný, jenom mně ne.

Zvířata- sloni.

Odpovědi
anonym

chobotem jako chobotnice

Emefej

Jako všechna zvířata – tlamou. Viděls někoho pít nosem?

anonym

Z toho co jsem viděl v zoo, tak sloňák měl nějak podezřele často frňák ve vodě, takže pokud jím nedýchá, tak proč by ho tam měl? Čerpá vodu, kterou se pak meje a chladí, když na něj praží a co mu tam zbyde, tak vyzunkne. Zkusil jsi někdy pít nosem? Zkus to!

Kepler

Chobotem, on se jím i sprchuje a podává si žrádlo. Proto, když potká nahatého chlapa, tak se může umlátit smíchy. Jak s tím může najíst?

cochee

(Dospělý) slon by měl obrovský problém dostat hubu k vodě, takže nasaje vodu chobotem (ale jen do chobotu) a pak si ji vypustí do tlamy. Možná, že když se koupe, pije přímo tlamou, ale ve stoje na zemi u napajedla používá chobot.

Lamalam

Pije tlamou do které si vodu podává chobotem.

zjentek

Chlapi, přestaňte žertovat, nebo vám to někdo vážně uvěří ;)

zjentek

A pevně věřím, že tady nikdo nebude upravovat odpovědi, potažmo celej archiv odpovědí ;DDD

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-ma-slon-chobot#discussion

zjentek

Jo, nosem jsem se už napil, Founde.
Osobně si myslím, že taková věc není příjemná ani tomu slonovi ;)