misec

Cim ochutit syrovatku?

Dobry den, mam jednodu´hou otazku-cim ochutit syrovatku? Kupovala jsem si syrovatku s bananovou prichuti, ktera byla sice vyborna, ale hrube predrazena.
Mate-li nejaky napad nebo zkusenost, budu vdecna:)

Misa

Nejlepší odpověď
rynek878

Jak ji připravit?
Samozřejmě můžete zvolit již hotový a ochucený výrobek, ale pokud chcete zapojit fantazii a trochu experimentovat s příchutěmi, mám pro Vás pár rad a tipů, jak syrovátku správně připravit. Na výběr máte dvě možnosti: studený či teplý nápoj.

Teplý nápoj
Zde není potřeba mixér. V teplé vodě se syrovátka rychle a dobře rozpouští. Stačí chvilka času, míchání a během chvíle je chutný nápoj bez hrudek hotový.

Studený nápoj
U této varianty je potřebný mixér. Ve studené vodě se syrovátkový prášek rozpouští pomaleji a stěží zabráníš tomu, aby v nápoji vznikly hrudky. Prášek zalij studenou vodou a následně pečlivě rozmixuj.

Jak ji ochutit?
Hotovou syrovátku ochutíš bylinkovým čajem, slazenou i neslazenou ovocnou šťávou. Do nápoje je možné přidat i čerstvé ovoce, popřípadě zeleninu, které rozmixuješ společně se syrovátkou. Při výběru ovoce se fantazii meze nekladou. Ze zeleniny je nejvhodnější okurka a z ovoce meloun, ale lze použít i jiné druhy, které se snadno rozmixují a chutnají ti.

Další odpovědi
oskar

Zkuste ocet a kopr.