Deli

Čím nejraději cestujete? (Dejme tomu, že pojedete 150 km za přáteli na víkend – co zvolíte?)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Vlak.

Vlaky nejsou tolik přeplněné jako v minulosti. Tehdy jsem stále v uličce po celou cestu např. do Prahy či Ostravu. Jinak – mohu se projít, dívat z okna a pozorovat krajinu … I když záleží na tom, kam cestuji. Nedávno jsem navštívila Luhačovice. Stanice leží na vedlejší trati, proto cesta rychlíkem trvala z našeho města (vzdáleného cca 60 km) asi 2 a 1/2 hodiny. V Praze jsem za 3 h – 250 km.

Samozřejmě auto je výhodné kvůli úspoře času…

Další odpovědi
anonym

Autobus.

Při cestě 1 osoby vychází levněji a rychleji než vlak i auto a vzhledem k zácpám při výjezdu z větších aglomerací leckdy srovnatelené i časově s autem.
Od 2 lidí se už vyplatí auto, jak časově, tak finančně a hlavně pohodlím nezávislosti i trasy, možnosti zastávky v motorestu nebo na nákup.

dědapetr

Vlastní auto.

Nejsem odkázán na čas odjezdů dopravy vlaků a autobusů.

iceT

Vlak.

vzhledem k tomu,že nevlastním řidičské oprávnění,tak cestuju vlakem.To se mi zdá pohodlnější než autobus.

baghira

Vlak.

Pokud je dobré spojení, tak vlak – je to relativně pohodlné, a můžu s přáteli popít a nesledovat, za jak dlouho to zmetabolizuju :)

Není-li dobré spojení, tak vlastní auto.

quentos

Vlak.

jednoznačně. Nejpříjemnější a pro mě i nejlevnější varianta. Ničím jiným v podstatě téměř necestuju.
Teď o víkendu povalím 100 km na turnaj – rovněž vlakem.

venkovan

Vlak.

Pokud je na tras bez velkého přesedání. popravdě – když se člověk po takové návštěvě vrací domu, je dobré mít v blízkosti sociální zařízení (tedy pokud je čisté, což už i v Čechách se někdy stane) a také je dobré nesedět za volantem.

Drap

Vlastní auto.

Auto nebo pěšky, jinak se už vlastně ničím jiným nepřepravuji.

Ponytail

Vlastní auto.

Autem, pokud je dobré spojení často dám přednost vlaku.

cubulka

Vlak.

Pokud to nebude ten přeplnění nový a oškliví vlak tak pojedu vlakem.

Jikra

Vlastní auto.

hanulka11

Vlastní auto.

anonym

Vlastní auto.

GM

Vlastní auto.

filva

Vlastní auto.

Eseona

Vlak.

samicek333

Vlastní auto.