zjentek

Čím nás případně ještě mohou strašit?

Něco, co tady ještě nebylo. Vůbec. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Další epidemií- pandemií. Proto politici tak tlačili na pandemický zákon, tahle kapitola ještě nekončí.
Potom se samosebou bude strašit Ruskem, to také hned neskončí: tahle hra je úspěšná až tak, že se lidi začali nenávidět a udávat. Začaly politické procesy.
Straší se samozřejmě suchem, povodněmi, sněhem, bouřkami, tornádem, v rámci „boje proti klimatu“, který také hned tak neskončí, protože je to neuvěřitelný byznys pro energetické společnosti, pro rozdělování dotací z EU ap.

Další odpovědi
Disraeli

Kdo?

Zombie. ;) Invazivní mimozemšťani. Obživlí draci. Vzpoura stromů a přírody. Upíři. Spotřební lhůtou země a jejího jádra.

Ale těmi nejproblémovějšími a nejzávažnějšími společenskými problémy se stejně vůbec nestraší – buď se o nich nemluví, anebo častěji jsou propagovány jako nějaký „progres“.

led

Výrazným obmedzením internetu. To by mnohých položilo. Ale nebojte, nie sme v … štáte ohraničenom nepriechodným mú­rom.

Rokio

Třeba zásah Boha. Naštve se a zničí zemi.

da ny

Vždy se něco hodí do krámu (přírodní jevy)
a vždy někdo něco vymyslí, když bude chtít.
Postavit lidi do latě, přimět k poslušnosti,
„zpracovat“, zmanipulovat, donutit,
dovést k závislosti, „opravit myšlení“ lidí, k obrazu svému.

Lidstvo stále, statečně odolává, ještě nejsou všichni poslušné ovce.
Umí se postavit za svá práva, nároky (v ČR ne…).
😉

zjentek

Led také probíhá jaksi globalizace a tato planeta nemá nouzový východ. Stačí uš jen pohanět Bricks, popřít jeho existenci, rovněž zašlapat Rusa, „vytěžit“ spolu s jejich surovinou taktéž zbytky domorodců z pralesů a jsme úžasně globalizovaní, krásní, skvělí, podnikaví a především INVESTUJÍCÍ!

(Jinak všem myslícím bytostem tohoto světa doporučuji INVESTOVAT své vlastní síly a nadání do bohulibé činnosti na malém kousíčku vlastní půdy a UŽIVIT SE zde… Nic nedá člověku více než takovéto SKUTEČNÉ (!!!) POZNÁNÍ sebe sama. Děkuju.)

da ny

zjentečku,
i nouzový východ, je dávno naplánován…
My ho ještě nezažijeme, ale redukce obyvatel planety je celkem snadná.
Ta „hrstka“ vyvolených a přeživších bude nějaký čas spolupracovat,
odkázána na sebe.
Zdroje postačí. Elektřina bude dostupná a zdarma, než
se opět prosadí byznys a konzum, nějaký čas potrvá. Planeta se zmátoří.

led

zjentek to je 2.meno Pesimistu? Vždy je nejaká „myšacia diera“ pre zachovanie myšlienok, viď v poslednú dobu až pričasto premietané americké „nebojové, dokonca aj málo krvavé“ scifi. Moja vidina budúcnosti človeka je život ľudí na iných planétach po krvavom zániku ľudskej civilizácie na planéte Zem a „Veľkom exode ľudstva do Vesmíru“, v časovom horizonte úbohých pár tisíc rokov. Tak máme šancu (tí, čo ten čas prežijeme) vidieť to na vlastné oči.
Iný variant je urobiť všetko už dnes, aby Človek ako živočíšny druh na Zemi nezanikol

zjentek

Pokud by kdokoli byl na pochybách KDO jsou „oni“ (často bývá zavádějící) tak samozřejmě na mysli jsou ti „průbojní“, mocní, tedy podnikaví, čili zpravidla „INVESTUJÍCÍ“, jednoduše pak- nenažraní (NIKDY nedosycení) 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Disraeli

Radši nezáviď.

zjentek

Vůbec ne. NAOPAK je mně strašně líto. NE jich, jich ne 🤷‍♂️