M-Rock

Čím nalepit/přidělat bezpečně plakát na zeď?

Jak nalepit/přidělat bezpečně plakát aby se mohl případně sundat a přitom aby se nezničil? POužíval jsem oboustranné pásky ale ty jdou špatně dolu z plakátového papíru.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus pastu na zuby ,děti to s ní lepily a drželo to ,ale nic se nepoškodilo

Další odpovědi
Rocker

Taky jsme to jako děti lepili zubní pastou,drželo to dobře a šlo to potom i dolů.

Drap

Takový bezpečný způsob zřejmě neni. Jedině ho dát do rámu, mebo mezi skla.

zl@tk@

Ano zubní pasta je na lepení púlakátů na zdi ideální.