huxa

Čím můžou být způsobeny chybné nervové signály?

Už delší dobou mám různé příznaky, posledních pár týdnů mám pocit, jako by mne něco škráblo, běhalo mi po kůži, kousalo či dokonce občas píchlo jako včela. Hlavně se to stupňuje, když jdu spát a nejde skrz to usnout.
Na kůži nejsou žádné známky po nechtěném kamarádovi, také jsem nikdy neviděl žádné známky parazitů na těle či v posteli

Odpovědi
www

Obávám se že příčin může být více a nejlépe odpoví pouze odborný lékař.