Hamon

Čím je létání společensky potřebné?

Nějaké léčebné účinky, charita…?
Doplňuji:
No, já se chtěl řídit heslem: když chceš něco nákladného, nech druhé, ať ti zaplatí. Tak přemýšlím, jakou nadaci založit, aby mi Evropská unie zaplatila létání (jako pilotovi) :D

Odpovědi
arygnoc

létání je spoločensky absolútne nepotrebné.
niečo o tom vedia bezdomovci pred akýmkoľvek nádražím.

ale je fajn.
ako všetko nepotrebné.

Kelt

Létání je způsob dopravy a umožňuje poznat země cizí, nebo naši. Když se budeš chtít podívat do nějaké vzdálené země, tak tam asi poletíš. Někde je lékař v cizí zemi, tak je třeba za tím letět, to mohou být ty léčebné účinky, a pokud letecké společnosti dávají část výdělku na charitu, může se i zde najít potřeba.

Hamon

když chceš něco nákladného, nech druhé, ať ti to zaplatí