Avatar uživatele
Kepler

Čím by se dala nejlíp přilepit ke stropu kolejnička pro oddělovací závěs?

Podmínka: bez nutnosti přítlaku po delší dobu.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Complex před 1868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mp2

Mamut Glue.. Lepi se tim zrcadla, mam s tim přilepene 2 poličky.. Každa ma 25kg :)

Mám tim i přilepene podpěry pro tyčku, na ktere mám závěs, protože jsem neměl vrták, který jsem potřeboval..

Mamut Glue nebo ALL IN ONE…
Tím jsem lepil bodové i koberxe, avy se neposouvaly…
Při jejich odtrhávani byly v koberci diry :)

Oboji koupiš v OBI pobliž pokladny za 99–140 ..
Pocatecni rilnavost vyblrna… Jen vytvrdnout to nech aspon den… Pak to uz nesundas nikdy. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Complex

Bez vrtání to asi nepůjde. Neumím si to úplně představit. Mám za žaluziemi mimo profil okna stahovací interiérovou látkovou roletu, která má 100% materiál pro zatemnění. Jenom malinko prosvítá po stranách. Po noční směně na spaní přes den se to hodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nejde vůbec o lepidlo, těch je na trhu mnoho. Problémem je, že to omítka nevydrží a utrhne se!!! Jedině v paneláku na očištěný beton!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No, jestli to nebude mít nějaké velké pnutí, tak Mamutem. (nějakým z těch silnějších) Každopádně se také přimlouvám za hmoždinky a přivrutit, obzvláště pokud je základna (lepená plocha) malá, alespoň na koncích lišty. Eh, to máš hnedka, osmy, možná šestky hmoždinky budou stačit. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Pro vysvětlení: strop je betonový a děsím se vrtání do něj. Mám jen hobby vrtačku i když s příklepem a je to děsná dřina.

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Eh, panel je VÝHODA! Pořád lepší, než blbá dutá cihla, alespoň to bude pořádně držet. Hmoždinky 6×30/40 (raději ty čtyřicítky, i když jesli se na tom nechceš zrovna věšet, tak 30ky v pohodě budou stačit) a jsi vysmátý natotata! 3cm dírku 6mm vrtáčkem vyvrtáš s prstem v nose i s shitózní hobby vrtačkou o nějakých 500W výkonu za 10s. Tož zase TAK velká dřina to není. ;) :) Jedině kdybys narazil na železo (armování) – to pak raději vyvrtej jinou kousek vedle. Mysli na správný postup, napřed vrtej panel a podle „úspěšných“ dírek si pak navrtej konzoli, naopak to může být o DOST komplikovanější. ;) :D

Nuceně vrtat skrz armování > vrták obvykle uhne a pak máš rozkvedlanou hnusnou díru nakřivo, potažmo z toho bude hnusně na stranu trčet hlava vrutu. (nebo ho jestli jsi „šikula“ můžeš i zlomit a s Fallouťáckým perkem „Jinxed“ si i ublížit – nemudruj, Fallout je PC hra ;) :D)

Dej si načas, nikam nepospícháš a děláš to pro sebe, klidně si dělej přestávky, jestli bude třeba (myslím, že NEBUDE, uvidíš). Hlavně nezapomeň, že budeš potřebovat vrták do ZDI (vidiák) a na vrtání kolejničky vrták do kovu. (NENÍ to stejné) Na těch několik dírek ti budou stačit ty nejlacinější, pokud nemáš a někdo ti je nepůjčí. Dražší profi vrtáky které vydrží stovky děr se z dlouhodobého hlediska vyplatí, ale pokud zrovna neplánuješ kompletní přestavbu bytu, tak nejsou potřeba. A DOBŘE si přistav štafle (přímo pod díru, „tlačit vzhůru bokem“ už dřina je, zato když se do vrtačky jen zapřeš, tak je to brnkačka).

Prostě VĚŘ ALIENDRONOVI a jdi na to bejku, určite to dáš! :)

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Complex

Co takhle 4 skoby? 2 na každý konec skřížené na profil kolejničky?

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Do betonu se skoby zatlouct nedají.

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

To by šlo, ale vypadalo by to HNUSNĚ. ;) :)

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek