Čím by mohlo být teoreticky poháněno UFO?

Nejlepší odpověď
Drap

třeba jádrem, nebo i nějakou neznámou energií.

Další odpovědi
led

UFO pohonom,
od tepla z rozpadu atomov, cez energiou myšlienky až po energiu z horenia uhlia, či beh malých ufonov po nekonečnom páse,… akýkoľvek pohon si vymyslíte, pokiaľ ho nezistíme v skutočnosti, je to scifi

Kepler

UFO a jeho existence je poháněno lidskou představivostí a touhou po vyjímečnosti. To, že když někdo CHCE něco vidět, tak to taky uvidí, to je známý fenomén.

zjentek

Teoreticky lidskými zdroji ;)

dudu

Podle zmínek v indických védách byla důležitou složkou pohonu létajících strojů /Vimánů/ tamějších bohů obyčejná rtuť.

aliendrone

UFO je poháněno 2 základnímy typy pohonů – známými a neznámými. Mezi známé patří např. vítr.

Poznámka – UFO je anglická zkratka pro neidentifikovaný létající objekt. Nemusí to tedy být „malí zelení mužíčci“, ale i atmosférický jev (např. kulový blesk, ale i obyčejný divně vypadající mrak).

marci1

Teoreticky čímkoliv a může to být i Perpetuum mobile. 🙂