SengSS

Chytrý telefon do 5000 korun , ???

Chtěl bych si pořídit telefon chytrý rychlí do 5K , něco s podobnýma parametrama jako je Lumia 520 která by se měla začít ted prodávat , myslím si že tím že tam nedali blesk přišli o dost početnou klientelu kdyby měl blesk a byl i o pár korun dražší jdu do něj .....
Jde mi hlavně o větší paměť na fotky písničky atd… , displey minimálně 4" kvalitní foťák možnost brouzdat po netu a to je tak všechno .....

Nejlepší odpověď
Orange

Absence blesku mě taky mrzí, co třeba Ascend W1? Ale osobně bych oželel blesk a vzal Nokii, hlavně kvůli jejich aplikacím. A pak třeba 620 jako šedivka?

Další odpovědi
Bedy

Mohu doporučit Nokii Lumii 620 – má belsk, velmi kvalitní displej, brouzdat po netu můžete buď přes Wifi nebo pomocí 3G/2G internetu od operátora – vestavěný prohlížeč je velice svižný, rychlý, mohu doporučit.
Určitě zaujme velká výdrž baterky, ta je tady snad bezkonkurenční.
Mobil stojí něco přes 5 tisíc, ale to by se snad dalo taky utáhnout, ne?

A ještě další výhoda – je tam Windows Phone, který je rychlý, svižný a všechny apliakce mají de afcto jednotné ovládání. Není to jako Android, který je takový neohrabaný, náročný na paměť a každá apliakce se ovládá prakticky jinak – je to takové zmatkové.

Nokia Lumia 620 má výborné recenze, takže to opravdu dokládá to, že je to velice kvalitní mobil.

Z levnějších bych pak mohl doporučit HTC Windows Phone 8S, ale ten nemá tak dobrý foťák jako Nokie (Nokia mají vynikající foťáky, používají čočky od Carl Zeiss a ty jsou nejlepší).
Taky tento HTC nenabízí offline GPS navigaci nadoživotí zdarma (tedy nemusíte být připojen k internetu, chcete-li požívat navigaci). Narozdíl od konkurence Nokia nabízí zdarma i hlasovou a track.by-track navagci. A ta hlasovka se určitě hodí, zvlášť pokud řídíte sám.

Nebo by se dalo ještě uvažovat o tom Huawei Ascend W1, ale já s Huawei nemám úplně nejlepší zkušenosti, ten mobil jsem ještě zatím detailně nezkoumal, má celkem dobré recenze. No dejme tomu. Ten se do 5000Kč dá pořídit v pohodě.

Všechny tři mají blesk (jak Nokia Lumia 620, tak i HTC WP 8S tak i Huawei Ascend W1).

Asi bych se přiklonil k té 620, je to opravdu vynikající mobil a Nokia je záruka kvality, já sám mám Lumii (Nokia Lumia 800) a jsem s ní strašně spokojený i další lidi, kterým jsem jim já nebo kolega doporučili.

pavsmr

tentokrát souhlas s Bedym… Lumia 620 se ti bude libit… http://interlin­k.tsbohemia.cz/no­kia-lumia-620-a00010179-_d160202.html musis si ale priplatit tisicovku…