DusanOrlik

Chytíte zlatou rybku,která vám nabídne,nadpří­rozenou schopnost,jakou byste si vybrali?

Nejlepší odpověď
anonym

Létat

Letat a protoze nejsem skromna , tak bych pri tom chtela byt i neviditelna. Rada se totiz koukam lidem do zahradek a nekdy musim " poskakovat " , abych videla ty krasna jezirka … rajcatka … ruze… 🙂 -iv-

Další odpovědi
hanulka11

Žádnou nechci/Nepotřebuju

Měl bys zavítat na stránky mezi své vrstevníky, tam bys se svými otázkami a anketami uspěl.

VampGirl

Létat

Létat by se mi líbilo. 🙂 Všude nádherný rozhled…

hornik.

Létat

I ve svém pokročilém věku věřím na zlatou rybku takže nevím proč bych klukovi neodpověděl?

samicek333

Teleportovat se

Přijde mi to jako zajímavá otázka…

Maggie.b

Být neviditelný

Udělala bych to, o čem už dlouhou dobu přemýšlím… A při tom by… No já nevím. Je to zajímavá otázka. Asi bych si vybrala tohle.

honza19hk

Žádnou nechci/Nepotřebuju

nepotřebuji žádnou,stějně je to pověra.

dědapetr

Žádnou nechci/Nepotřebuju

V mém věku tato anketa nic neříká,uvidíš sám až dospěješ.

anonym

Být neviditelný

Jikra

Létat

DDarent

Žádnou nechci/Nepotřebuju

mněl bys dospět!!!

Kubas11

Mít rengenový zrak

simsalabim

Létat

AnnMary

Teleportovat se

salsa verde

Být neviditelný

gogogod

Létat

filva

Vidět budoucnost

Fallen Angel

Teleportovat se