Avatar uživatele
eluseka

Holky, když vás kluk chytne za zadek, zatnete ho, aby byl pevnější?

holky, kdyz vas kluk chtne za zadek zatnete ho aby byl pevnejsi? kdyz jsem jednou nezatla tak mi rekl ze jsem jako omacka :D a kdyz zatnu tak vsichni ze mam pevny zadek tak co je spatne?

Původní neotázka
chytani za zadek

Zamyslete se prosím nad formulací otázek

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, redy, Rokio před 2581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

To nevím, ale mě na zadek nikdo nesmí sáhnout, říkaj, že jsem nenormální, že to mají ženy rády, já ne.

K otázce, když ho nemáš pevnej, nic nenaděláš, musíš trénovat. 🙂
Jo, a říct ti, že ho máš jak omáčku, už by ji držel – přes hu..u – ústa. 🙂

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mě když někdo sáhne na zadek, notabene ještě někdo cizí, tak dostanes přes kokos. Jo, jsem normální, i ke kobyle se chodí od hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nic není špatně, stažený sval je přirozeně pevnější. Jinak při píchání injekce do zadku stahovat nedoporučuju, je lepší zatnout zuby. U zubaře zase nedoporučuj zatínat zuby, ale zatnout zadek 🙂

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ty klukům dovoluješ, aby tě chytali za zadek?
Tak málo si sama sebe vážíš?
Kluky bys měla vykázat do patřičných mezí.

Pokud jde o ochablé svalstvo → začni cvičit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Hele na to bacha, tohle se většinou stupňuje, když je jentak normálně necháš aby tě chytali na zadek, tak za chvíli tě budu chtít chytat i za prso, a nakonec to může skončit klidně i tím, že tě požádaj vo ruku.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Je to hezké, takové chytání za pevný zadek. Nevím ale, jestli zatnutí zadku nebude klukovi nápadné.
Taky by stálo za to zvážit, jestli je přínosné, aby ti na zadek šahali všichni (tzn. kdekdo) nebo zda bys neměla začít upřednostňovat jednoho, kterému třeba nezatnutý omáčkoidní zadek nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

když mě někdo chytne za zadek,tak mám reflex vrazit po hubě,nějak mi nefunguje reflex zatnout zadek 😁

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vandal

Nezatínám :) každej sval je přece měkkej povolenej a stahovat zadek kvůli klukovi mi přijde zbytečně nepohodlný, dyť přece ženský taky nechtěj aby ho chlap měl furt v pozoru protože to vypadá (je cítit na dotek) líp, a neříkáme že ho maj jak uvařenou špagetu :D podle mě ti to stejně řek jen tak jako by to řekl stejně komukoliv já taky přítelovi mačkám do bicepsu a ikdyž se ani nehne trvdim mu že nemá svaly ale máslo :D :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví