Avatar uživatele
BEAES

Chystáte si do práce svačinu doma, nebo je to přežitek?

Pokud ano, jakou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, anonym před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já doma. Většinou je to rohlík se sýrem, šunkou, okurkou a lehkou pomazánkou. Něco na způsob sendviče. Sýr si do něj dávám strouhaný a okurka je na tenké plátky. Ta pomazánka většinou bez majonézy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Chystám si svačinu, většinou jogurt. Ale bohužel si začínám brát i oběd, protože to, co se u nás „vaří“ se nedá jíst. Už jsem si přinesla mikrovlnku a vymýšlím jídla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ne já jsem na to líná,vždycky si koupím něco po cestě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Takže dělám od sedmi.
Jogurt na osmou, rohlík s něčím na devátou, bohužel do půl dvanáctý pak trpím a je oběd.
Po obědě tak o půl druhý třeba banán nebo jablko a před půl čtvrtou než jdu domů si dám sušenku.
To všechno si připravuji ráno na svačinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U nás v práci si jeden pravidelně přináší chleba, máslo a salám. Už se mu kvůli tomu smějí. Já nakoupím kabelu gulášů a tam si je ohřeji. Když je mívám pravidelně tak se smějí i mě, takže ten guláš musím občas otočit abych měl pro změnu šálug.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

občas zbytek snídaně zabalím do ubrousku, nebo nějaké to volně se válející ovoce …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Synovi dělám 6 rohlíků nebo 4 chleby se sýrem,uzeninou ,atd.Sobě 2 rohlíky.Občas to vypadá jak ve velkovýrobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek