BEAES

Chystáte si do práce svačinu doma, nebo je to přežitek?

Pokud ano, jakou?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já doma. Většinou je to rohlík se sýrem, šunkou, okurkou a lehkou pomazánkou. Něco na způsob sendviče. Sýr si do něj dávám strouhaný a okurka je na tenké plátky. Ta pomazánka většinou bez majonézy.

Další odpovědi
verka

Chystám si svačinu, většinou jogurt. Ale bohužel si začínám brát i oběd, protože to, co se u nás „vaří“ se nedá jíst. Už jsem si přinesla mikrovlnku a vymýšlím jídla.

anonym

ne já jsem na to líná,vždycky si koupím něco po cestě

Miroslavst

Takže dělám od sedmi.
Jogurt na osmou, rohlík s něčím na devátou, bohužel do půl dvanáctý pak trpím a je oběd.
Po obědě tak o půl druhý třeba banán nebo jablko a před půl čtvrtou než jdu domů si dám sušenku.
To všechno si připravuji ráno na svačinu.

anonym

U nás v práci si jeden pravidelně přináší chleba, máslo a salám. Už se mu kvůli tomu smějí. Já nakoupím kabelu gulášů a tam si je ohřeji. Když je mívám pravidelně tak se smějí i mě, takže ten guláš musím občas otočit abych měl pro změnu šálug.

anonym

občas zbytek snídaně zabalím do ubrousku, nebo nějaké to volně se válející ovoce …

hanjimka

Synovi dělám 6 rohlíků nebo 4 chleby se sýrem,uzeninou ,atd.Sobě 2 rohlíky.Občas to vypadá jak ve velkovýrobně.