annas

Chystáte se někdo na Řípfest 2010?I?I?I

Na jednom pódiu vystoupí NAZARETH, bývalý frontman BLACK SABBATH se svojí novou skupinou a bývalý frontman a klávesista legendárních URIAH HEEP. Kapely URIAH HEEP,NAZARETH a BLACK SABBATH patřili k hardrockové špičce 70. let britských ostrovů ještě vedle takových velikánů rocku jako LED ZEPPELIN, PINK FLOYD ,DEEP PURPLE, atd. „Je to až nádherné, že vy, hlavně starší návštěvníci pamatující různé zákazy ve vztahu k této hudbě z dob před 89.rokem, si budete moci vychutnat přítomnost vašich oblíbenců na jednom pódiu pod památnou horou Říp“, připomnĕl Vladimír Veselý, pravý fanoušek rockové hudby. Takže už nebudeme napínat.

Nejlepší odpověď
ten který je

Bohužel v tomto termínu budu na dovolené.:-(
Napadá mne hříšná myšlenka vykašlat se na dovolenou,ale to by moje žena nepřežila,to by byl masakr.:-)