Chystáme se příští rok v září do Egypta jsme 3 dospělí a 1 dítě 12 let jaké letovisko vybrat poraďte.Děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

Vybrat 4–5-tihvězdičkový hotel,NE méně.Byla jsem v Hurghadě – hotel Grand Azur,mohu doporučit.Letovisko Sharm el Sheik je prý ale lepší.Nejlepší je síť hotelů IBEROTEL,jsou německé,je tu extrémě kontrolovaná hygiena.

Další odpovědi
beluška

Ahoj, byli jsme v Egyptě vícekrát, určitě se budeme vracet na Hurghádu – hotel Dana beach. Málo Rusů, více Němců a úroveň vysoká. Více restaurací, hudba k večernímu tanci, pěkné programy, strava vynikající, vodní doprava od moře dle libosti každou chvilku. Moře perfektní svým vstupem, doporučujeme!!!!!!!

hunter

Hurgada-makadi prima life vhodné jak pro děti tak i pro dospělé. Letos už tám pojedu podruhé

Zdroj: www.eximtours.cz