pn65

Chystám se koupit centrovací klíč na kolo

Chystám se koupit centrovací klíč na kolo, chtěl bych se zeptat, jestli je jedno který koupím, nebo je to nějak určené? děkuji

Odpovědi
Hlada

Niply mají různé rozměry čtyřhranu. Kup si klíč ve tvaru mističky se zářezy a budeš mít univerzální pro všechny.
Doplňuji:
Existuje ještě varianta s magnetem uprostřed. Zdá se mi to dobrý nápad, protože se klíč nemusí během zkoušení sundávat. Cenový rozdíl je ale neúměrný. Spíš do obyčejného vlepit magnet doma.