jirka F

Chutná vám více červené víno nebo bílé víno a dáváte si případný střik?

Mě více spíše bílé víno bez střiku ale třeba takové červené použiji raději se střikem. 😶

Nejlepší odpověď
Drap

Nechutná mi ani jedno a střik si nedávám. Víno jen zcela vyjímečně.

Další odpovědi
Rokio

Ani jedno. Jsem abstinent.

elkon

Červené a v létě raději Lambrusco. Ale nejraději mám Ronmiel, je to rum z pravé třtiny.

Jiří Bohumil

V létě vychlazené bílé, v zimě spíše červené a v pokojové teplotě.
Pokud na žízeň, tak i střik 1:1. Jak z bílého, tak i z červeného. Střiky z běžných stolních vín. Vychází to mnohdy levněji než nějaké minerálky a pravděpodobně to je i zdravější. 🙂

Kajoch

Bílé a suché. V létě i v zimě. Červené méně často, spíš výjimečně.