zjentek

Chutná vám v neděli normálně, nebo také nejíte, bo musíte myslet na všechny ty nakažené?

Nejlepší je pustit si Radiožurnál, to je nejvíc.

Je mně jasný, že tady nejsme na chatu, ale stejně… zajímalo mě se zeptat. (;

Nejlepší odpověď
Drap

Chutná mi, stejně jako každou neděli. Také mě chutná v pondělí, úterý, středu, čtvrtek, pátek a v sobotu. V ostatní dny mě nechutná ať je pandemie nebo ne.

Další odpovědi
paul1

Chutná mi normálně, i když vlivem přibývajícího věku se ta chuť nějako mění (bohužel), doufám, že po čase se to nezmění na nechuť 😁

aliendrone

Kelt mně inspiroval, nemohu prostě odolat a nepřisadit si! :)

V neděli jím normálně,
neřeším nic morálně.
Pro chuť a zdraví žeru,
na nakažené …! ;) :)

Ve vší úctě herr sňatkový unterwassermann, pokud se ti zdá „nejlepší“ pustit si Radiožurnál, tak jsi na nejlepší cestě pustit si svítiplyn. ;) :D :D

elkon

Chutná mi pořád stejně, proč bych měl při jídle myslet na něco, co mě nezajímá. Stejně to neovlivním.

jáára

Tak já měl dneka jen vodku a píva .

Kelt

Tak kdybych měl myslet na lidi a jejich osudy a kvůli tomu nejíst, Napsal jsem si k tomu verše, ale určitě je doplníš.
Chutná mi v pondělí, středu i pátek, ve všední den i svátek
chutná mi v sobotu, chutná mi i v neděli
pro mou dobu jídla je ostatní svět ......

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.