dust8

Chtěli byste projet či prozkoumat veškeré cyklostezky ve svém okolí?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ano

A nejen v okolí.

Edison

Ne

Mc Merkurion

Ne

… autem se tam nedostanu, a kvůli tomu na kolo nepolezu …

Drap

Ne

Určitě ne. Ve svém okolí jich většinu znám.

Kelt

Jiná odpověď

Na kole jsem neseděl víc jak třicet let, a nemám ani kolo. Ale mohl by existovat takový prohlížeč různých cyklostezek, že by to někdo projel na kole a měl přitom na řídítkách kameru. Pak by se každý podíval, zda tam má cenu jezdit nebo ne.

Arne1

Ne

Na cyklostezky je většinou zákaz vjezdu. Takže jediný důvod se s ní blíže seznámit vidim jen tehdy, když je na ní keš. Pak to chce většinou složitou logistiku, jak se na ni dostat.