dust8

Chtěli byste do dožít možnosti ovládat počítač pouhými „nastavenými“ myšlenkami?

Odpovědi
Ametyst

Ne, protože...

Moje myšlenky jsou neučesané a obvykle flexibilní “ zeširoka do ztracena” . 🙂 Přitom přicházím na neuvěřitelné souvislosti, což je fajn. Pro výše uvedený účel ale nevhodné.

Tomáš1234

Jiná odpověď

Já bych řekl, že už to tu je https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/clanek/musk-da-lidem-cip-do-hlavy-aby-mohli-ovladat-elektroniku-jeste-letos-40331522

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.