Kelt

Chtěli byste cestovat po Internetu?

Samozřejmě musím vysvětlit, jak to myslím. Kdysi dávno, snad kolem roku 1990 až 2000 běžel seriál My z Kačerova a Rychlá rota. V jednom tom díle Rychlé roty – (animovaný seriál od Disneye) byl zločinec, který prchal z místa tak, že vytočíl telefonní číslo, a když ho druhá osoba na opačné straně zvedla, prošel jakoby ze sluchátka do sluchátka. A to cestování po internetu bych myslel jako cestování po mailové adrese. Napíšete mail, a když ho druhá osoba otevře, vy budete na druhé straně. Samozřejmě bude k tomu třeba nějakou speciální věc, ale to nebude mít nikdo, jenom Vy. Samozřejmě daná věc, přenos nebude fungovat, pokud bude mít odesílatel špatné úmysly, trestné činy apod. A pokud nechcete přijmout myšlenku, že byste na danou adresu cestoval/a , tak přijměte aspoň to, že po odeslání zprávy budete mít něco jako videokameru a uvidíte prostor kolem daného počítače včetně přítomných osob. Jak by se vám to líbilo? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Hmm, já bych radši chtěl umět ovládat čas všemi možnými způsoby. To je úplně ultimátní schopnost, nenapadá mě lepší.

dubraro

Ano!
Poslal bych mail sám sobě z domu do práce a vyhnul se otravnému cestování a dopravním zácpám.