petka.s

Chtěli byste být slavní jako Tomáš Řepka?

Nejlepší odpověď
dubraro

Věru, že nechtěl.

Další odpovědi
annas

Nechtěla být být slavná ani jako Řepka ani jako někdo jiný.

i když byl Řepka dobrý fotbalista, ale to, jak se zachoval ke své první manželce moc se " kl jeho !slávě" nehodí!." Víc si cením morálních hodnot než slávy.

Stále platí …

„Světská sláva – polní tráva, milí zlatí; jenomže se za tu trávu skvěle platí.“ — Jiří Žáček

Zdroj: https://citaty­.net/temata/sla­va/?page=2

Drap

Ne

marci1

Kdybych měla být slavná jen tím, že hraji dobře fotbal, tak ano. Jinak ne. 🙂

elkon

Být slavný tím, že jsem vymaštěnec, to nikdy.

Arne1

Ne. To bych pak musel koukat na vypatlanou KK a to opravdu nemám zapotřebí.

Pepa25

Neřekl bych, že je slavný v pravém slova smyslu, spíš známý, případně „nechvalně proslulý“.
A nechtěl. Mě doma učili:
„Miluj dobro, pravdu, lásku,
nevdělku se nelekej,
poslušen buď moudrých hlasů,
slávu lidí nečekej!“

A chtít být za každou cenu známý trochu zavání činem jistého Hérostrata z Efesu …

Kryšpín

Řekl bych že neovládá svoje pudy, když se potkal s modelkou v Krkonoších tak mu spadl mozek do rozkroku poté odhodil manželku.