Rokio

Chtěli byste být orlem bělohlavým?

Mě by se líbilo být orlem. Měl bych krásně veliká křídla, pěkný zobák a hezké velké nohy. Radost pohledět. Také bych uměl létat a byl obávaný predátor. Kromě toho bych chráněný pták a nesměl by mě člověk lovit. Též bych měl orlí partnerku a mohl bych s ní budovat rod.

Nejlepší odpověď
dust8

Už letím přes hory a přes doly!

Další odpovědi
anonym

Ani ne. Snad jen ta schopnost vznášet se a obdivovat krásu přírody.

Kelt

Nebylo by to špatné, určitě. Ale nikdo by ti nezaručil, že by tě nikdo nepronásledoval, a že bys byl zcela v bezpečí. To nemá žádný člověk, natož orel.

Drap

I v lovu orlů bělohlavých jsou v USA vyjímky. Tak dávej bacha.