Kaccka21

Mohu otehotnet, kdyz mam menstruaci? Popripade, co mam delat?

Je mi 16, kluk se do me trochu udelal, nechci nejak panikarit, ale dva tydny se mi nechce cekat abych si udelala tehotensky test, poradte prosim kdyztak i soukromne na email: KACCKA21@seznam.cz
Dekuji moc za kazdou odpoved :)

Nejlepší odpověď
iceT

Běž na gynekologické vyšetření.
Těhotná můžeš být i při menstruaci, kamarádka měla zpoždění pár dní, udělala preventivně rovnou dva testy, další den šla na vyšetření a je ve třetím měsíci nebo víc, protože na potrat už jít nemůže,ale naštěstí je vdaná.
A jen tak mimochodem: víte co je sex a nevíte co je ochrana?

Další odpovědi
gecco

Řekni tátovi, ať ti dá jednu zprava a druhou zleva (když mezitím chytneš nějakou i o protilehlou zeď, taky dobře)…
😁
No – minimálně ti to aspoň na chvíli změní téma myšlenek.

ivzez

Můžeš.

Co máš dělat?
Pokud stojíš v šestnácti o miminko, pokračuj stále stejně.

Máš-li ale v plánu např. vystudovat, najít si nějakou práci
a teprve potom založit rodinu, nastuduj si něco nejen o sexu.

arygnoc

nepanikár.
kupuj kondómy.

😉

pucipuci

Otěhotnět můžeš,jsou ženy, které zapadnou jen při menzes. Ale doktor stejně tak brzy nic nepozná. Dříve existovaly takové pilulky PO.Ty se předepisovaly v těchto případech,ovšem jestli ještě existují??? Snad něco podobného,určitě hned v pondělí jdi k doktorovi, nebo tam alespoň zavolej a nestyď se.